Hotel Znojmo LAHOFER :::

Hotel LAHOFER / Znojmo

Hotel Lahofer se nachází v jihomoravském městě Znojmo. Historie hotelové budovy sahá až do počátku 14. století. Původně toto místo bývalo židovskou částí města.

Ubytování
Hotel Lahofer nabízí svým hostům ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Každý z pokojů hotelu Lahofer je vybaven ledničkou s nápoji ke konzumaci.

Každý host dostane při ubytování hotelovou kartu, která slouží nejen jako klíč od pokoje, ale také jako spínač všech světel a elektrických zařízení. Hotelová karta dále hostům umožňuje vstup na parkoviště pro vaše vozy v hodinách kdy je zamčené. Slouží také jako klíč od hlavního vchodu hotelu Lahofer.

Služby
Celý hotel Lahofer a jeho prostory jsou nekuřácké. Pro hosty je zdarma k užívání internet v celém hotelu a na pokojích. Vaše vozy jsou v bezpečí na hlídaném hotelovém parkovišti.

V případě zájmu o uspořádání narozeninové oslavy, firemní akce nebo jiných konferenčních sezení je hotel ochoten zajistit veškeré potřebné prostory a zařízení. Lze také zajistit různé bankety, rauty a společenské večery přímo dle vašeho přání.

Gastronomie
V hotelu se nachází vinotéka a informační centrum znojemských vinařství. V restauraci hotelu Lahofer si jistě pochutnáte na těch nejlepších pokrmech, které jsou připravovány s tou největší možnou péčí. Nezapomeňte také ochutnat ta nejlepší znojemská vína, která hotel nabízí a zároveň doporučí ke každému jídlu.

V nabídce jsou dále výhodná obědová menu na každý týden. Jistě budete mít z čeho vybírat. Hotel Lahofer je také místem, kde se konají pravidelné degustace vín s odborným výkladem. Při vašem zájmu je samozřejmě možné určitá vína objednat a budou vám doručena přímo do pokoje,

Hotel Znojmo LAHOFER - K hotelu přísluší parkovištěHotel Znojmo LAHOFER - disponuje restauracíHotel Znojmo LAHOFER - disponuje vinárnouHotel Znojmo LAHOFER -  je k dispozici připojení na internetHotel Znojmo LAHOFER - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Znojmo LAHOFER - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Znojmo LAHOFER - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Znojmo LAHOFER - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

::: Adresa :::

Hotel LAHOFER, Veselá 13
Znojmo 66902 Česká Republika
Hotel-Znojmo-Lahofer@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 7 °C
Noční tepl.: -3 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel LAHOFER ubytování Znojmo Aktuální počasí ::: mlha

Doporučte tyto stránky: